התמוטטות העצבים ה-19

את האור ראיתי רק השבוע. עברתי תשעה עשר פסיכיאטרים ומיליון סשנים על פירוק מחשבות כדי לגלות את הסיבה הכי סיבתית להתקפי החרדה המשתקים שלי. הסיבה היא: פחד שאגלה שהדבר הכי חשוב בחיי (חוץ מ-"מ", הבחורה שאני אוהב) – הכתיבה שלי, היא זבל מוחלט. גיליתי את זה ואתם יודעים? – איי דונט גיב א שיט. כי "הזבל שלי יותר טוב מהיהלומים של האחרים" כמו שלו ריד אמר. חלמתי להיות ניל יאנג ומה שיצא ממני זו להקת "המרמלדה". להקה מהסיקסטיז שהיה לה להיט גדול אחד "מישל" שנכתב על ידי לנון מקרטני. גם לי היה להיט גדול אחד. משהו שקשור לזמרת יעל לוי. זוכרים?

זוכרים את "המרמלדה"?

ובכן, כיף להודיע לכם שהחרדה שלי גוססת. לכן אני מפסיק לשמור על דיאטה, ביטלתי את ההרשמה למכון כושר, שלחתי את ארגזי כדורי הויאגרה לאנשי מרכז הליכוד. את אוסף סרטי הסנאף שלי שלחתי לאנשי "ישראל ביתנו". אכתוב על "איפה הילד". רק רגע. טלפון.

– הלו?
– הלו. פה מדבר סמל אזולאי ממשטרת ר"ג. יש לך בלוג בשם "קרמטוריום"?
– יהוול. כמו שאומרים בגרמנית.
– לאחד הקטעים שפרסמת צרפת תמונה של הטרוריסטית אולריקה מיינהוף, מקבוצת הטרור הגרמנית "באדר-מיינהוף".
– אז מה?
– אתה יודע שזו עבירה פלילית להטיף לטרור.
– אני לא מטיף. אני נוטף. נוטף זיעה מתשוקה ללמד את קוראי שתמיד, שתמיד אפשר וצריך לחשוב הפוך. לא לציית אלא לגעת בחומרים הכי מסוכנים.
– אני איש פשוט. מקבל דברים כמו שהם. אני חושב שאתה מר אור, מעודד אלימות.
– השוטר אזולאי, אני מלמד לחשוב. מעודד ללבן ברזל ולגעת בברזל מלובן. לדעתי, המילה הכי קדושה בתנ"ך היא "לא". אני, למשל, הולך לפרסם כעת פרקים מדברים של "בורזום" (BURZUM), מוסיקאי נורווגי. אשמח אם תיתן לחברים שלך להתעמת איתם.

על לוח השחמט יש והחיילים מורדים. מפילים את המלך והמלכה שלהם, אונסים והורגים אותם. צרחות הניצחון והעונג שלהם הם נקמה בשקט הכנוע שתמיד מלווה את המשחק הזה. "בורזום" מתעד אותן. כל אחד יכול בקלות להבחין בהבדל שבין צריחת מלכה שכורתים לה את הראש ובין צריחת חייל שכורתים את ראשו. אבל רק הרגישים ביותר, המעיזים ביותר, מרגישים כמה שונה הרגשת האושר כשאתם כורתים למלכה את הראש מההרגשה שאתם כורתים לחייל את ראשו.

לפני שנתיים, בן 37, השתחרר בורזום מהמון שנות מאסר. באשמת רצח "הרונימוס", מוסיקאי דת' מטאל בלהקת "מייהם". הדעות שלו הפוכות, מאוד קשות, הוא מתווכח בכיף. הוא לא מרים את הקול אלא רק כשהוא שר / מנגן. אם עומק, מיוחדות, חוסר פשרה, חוסר פחד, נכונות לשלם מחיר על עקרונותיך, אהבת האמת על חשבון עצמך, ההכרה בעבודה שהרוב לא רק שאינו צודק אלא גם מטופש, נכונות תמיד לבדוק את רעיונותיך בכל תחום, ותמיד זה 24 שעות ביממה, הבנה ששקט ברוב המקרים הוא רפש, הבנה שככל שיורקים עליך זו עדות שאתה צודק / מפחיד יותר – כשכל הדברים האלה בוערים בך באור גדול, … אני חושב שזאת הגדרה מעולה לגאונות. גם אלבום חדש יש לו עכשיו.

הוא אומר: "הדי.אן.אי של אנשים חושבים כמוני עוד נושא עור לבן, שיער בלונדי, עיניים כחולות. בעבר הרחוק הסתפקנו בלהסתכל בטבע. לא נזקקנו לאמנות."
"הציוויליזציה הולכת לעזאזל וככל שזה יקרה מהר יותר כך זה יהיה מועיל יותר. ככל שהאוניה רקובה אין טעם לתקן חור זה או אחר. אישית, אקפוץ מהסיפון כמה שיותר מהר ואשחה לחוף יבש."

"אומרים: איזה יופי יש במסגדים. בכנסיות. בבתי כנסת. אני חושב שהם צריכים להיעלם. הם נבנו לא על ידי בני ארצי אלא על ידי פולשים. אלה שטפו את מוחות האירופים עם האל העברי, הזר, המזויף שלהם. אני רואה בהם בתי שטן שמונעים מאיתנו לשמר את האדמה הפגאנית הקדושה שלנו."
"בחלוף השנים, בגלל עירוב הגזעים, איבדנו את היכולת להתפעם מהטבע, ואני זקוקים לאמנות שתפעים אותנו. כך אנו חופרים יותר ויותר קברים לעצמנו."
"התקליטים, המוזיקה שלנו נעשו כדי לכשף, כדי להושיע את המאזינים מהחטא הקדמון: אי שמירת טוהר הגזע."

"צריך לסלק את שטרות הכסף, במקומם להשתמש במטבעות זהב ונחושת. אקים בנק בינלאומי אחד במקום בנקים לאומיים, שכל אחד מהם מוכר את ארצו. הבנקים הבריטיים, לדוגמא, מוכרים את עצמם לזרים. לממשלת ישראל."

"אין דמוקרטיה אמיתית. יש בנקים שקנו את המדיה. את הפוליטיקאים."

"אני משתדל עד כמה שאפשר לגדל / ליצור אוכל במו ידי. עבור אשתי. ארבעת ילדי. עבורי. אני מקדיש זמן רב לעצירת הגירת זרים לאירופה. בארצם הם מייצרים פחות זבל, מזהמים פחות. כשהם כאן הם מחקים את יצירת הזבל שלנו. באופן אידיאלי יש להוציא 99% מהאנושות להורג. זו תהיה שמירת סביבה ראויה."

"עוד בראשית דרכנו המוזיקלית מחינו נגד הלהקות המעתיקות והמסחריות המשתלטות על הרוק הכבד. את אלבומנו הראשון הקלטנו בינואר 1992. הוא יצא באלף עותקים. צליל רקוב. מקולקל. הפוך מלהקות הדת' מטאל המסחריות. גם מבנה השירים שלנו היה שונה. אבל כבר בסוף אותה שנה ה"להיות שונה", "להיות אורגינאלי הפכו לסיסמא. הכל הפך למסחרה בדיוק כמו אצל להקות ההבי-מטאל שלפני הדת' מטאל."

סגור לתגובות.