צוק איתן!

דיברתי שעיתונאי רוק טובים לא לובשים תחתונים ומעידים על השפשוף המטריד של בד המכנסיים באברי המין שלהם / שלהן.

העדות היא הכתיבה שלהם. מעצבנת, מפריעה, חסרת הגנה, מפרקת הגנות. לא פוחדת לשעמם. בטח שלא פוחדת להיות לא לעניין.

ללינדן ברבר, עיתונאי רוק, הייתי מכור בשנות השמונים. כתב ב"מלודי מייקר" ואחר כך ב"ניו מיוזיקל אקספרס", כעת בלוגר שכותב על סרטים. הגדרתי אותו כ"סידור פרחים יפני בעציצים / לבבות שבורים… ציור עדין בצבעי מים. כשהמים מעורבבים בזרע. כשהזרע בא מאוננות. כשאוננות באה מבדידות. ילד שנותן לחבר שלו את אקדח הפלסטיק שלו ובתמורה מקבל את היכולת לשמוע זמיר מקונן. ברגעים היותר עמוקים בכתבות שלו, ברבר הוא ילד שממשיך למצוץ אצבע גם אחרי שמישהו עקר את כל ציפורני אצבעותיו".

חפשו ברשת: Lynden Barber.

אבל פחות ופחות מוזיקת רוק מדברת אלי. פחות ופחות ספרות מתח מדברת אלי. אני לא מצטער. כעת אני פנוי לדברים אחרים. חדשים. עוד מוקדם להודיע בציבור מהם. מהנשר הגדול (?) נשארו נוצות, עיניים גדולות גדולות, ודוחות על המראות. בכל זאת אני לא יכול להתאפק מלצטט סופר מתח אנגלי מעולה שאני אוהב, ועדיין לא תורגם לעברית. ג'ון הארוי John Harvey. ראו תצלום למטה. דו"ח על כאב:

"הבית היה שקט. בקלות הדם נדבק לנעליים. עוד חדר לבדוק. דלת חדר האמבטיה הייתה נעולה, וויטמור פרץ אותה. דארן ישב על האסלה, ראשו רכון קדימה. יד אחת מונחת על הכיור. השניה מדלדלת לרצפה. חתכים ארוכים לאורך הזרועות. מהכתף עד לכפות הידיים. טריים יותר מהחתכים שהגלידו מניסיוניות ההתאבדות המוקדמים שלו. הדם נאסף מתחת רגליו. סכין הייתה מונחת על סף הכיור".

לא רק שהמוסיקה דועכת בנשמתי. היא מתחילה להפריע לי. תמיד היא הייתה הדבר שאפשר לי לרדת בשלום מההמראות. הגיע הזמן לגדל כנפיים ולעבור מכוכב לכוכב. לא אכפת לי אם אלה כוכבים לא מיושבים. יהיה שלום. פחות בני אדם. לעזאזל עם עודף האוכלוסייה. אז יהיה שלום.

כנראה שהמשיכה שלי לספרי מתח הייתה בגלל שבכל ספר מתח יש לפחות נרצח אחד.

אל תיגעו בי. אל תיגעו בחתולים שלי. יותר מדי שנים הייתי שואב אבק שאנשים גסים השאירו אחריהם. הגיע הזמן שאמליץ על מוסיקה כדי שזו תגרום לכם להבין שאסור לכם לעשות דברים רק כדי לברוח משעמום. פרטים בקרוב. אז תהיה מלחמה? איפה הצבא? איפה המשטרה? אל תשכחו מה שאמר עיתונאי הרוק האנגלי טד מיקו: "בכתיבה על רוק צריך לאבד את הכיוון. לו רציתי למצוא משהו הייתי מתגייס למשטרה".

סגור לתגובות.